Desmode - logo

O firmě Desmode

Firma Desmode vznikla v roce 2014, kdy se transformovala do společnosti s ručeným omezeným. Jako rodinná firma funguje na našem trhu již od roku 2001. Desmode se zabývá především zakázkovou výrobou moderních bytových interiérů. Při své výrobě využívá nejmodernější technologie a důraz klade na kvalitu a přístup k zákazníkovi. Co do velikosti, jde o středně velkou společnost. A právě velikost je pro ni v mnohém i předností. Umožňuje jí zachovat vysokou míru flexibility, ať už v reakcích na trh, aktuální designové trendy nebo samotný technologický vývoj.

Desmode vyrábí nábytek na zakázku. Jakékoliv přání zákazníka a jakoukoliv jeho potřebu dokáže uspokojit. Individuální přístup k zákazníkovi a jeho představám o bydlení,  patří k prioritám firmy již od doby jejího založení. Vše je možné, vše je schopna vytvořit, spojit a vyřešit. Je pro ni zcela zásadní vyhovět Vašim požadavkům a vidět Vás jako jedinečnou, neopakovatelnou osobnost.

Díky sesterské firmě Life Mode, která se zabývá stavebním řešení interiérů a realizací kompletních rekonstrukcí, dokáže Desmode své autorské stavební dílo profesionálně doplnit na úrovni světového top designu. Veškeré návrhy umí zákazníkovi představit ve formě dokonalých fotorealistických vizualizací interiérů.

Rozhodnete-li se i Vy spolupracovat s firmou Desmode, očekávejte maximální profesionalitu a zároveň flexibilitu. Máte právo požadovat plně individuální přístup a očekávat komplexní řešení ušité přímo Vám na míru. Nebojte se snít, nebojte se čekat to nejlepší.

My jsme Desmode - neváhejte nás kontaktovat.

Inspirovalo Vás něco konkrétního?

Pošlete nám fotografii - vytvoříme Vám kalkulaci.

Více zde »