Desmode - logo

Ložnice, šatny, skříně

Moderní ložnice

Firma Desmode vyrábí a dodává veškeré vybavení pro moderní ložnice. Ložnice může být součástí kompletní realizace interiéru, nebo i samostatnou zakázkou.

Veškeré vybavení se vyrábí výhradně zakázkovou formou. Díky tomu můžeme rozměr postele i výšku sedu plně přizpůsobit požadavku zákazníka (včetně možnosti atypických rozměrů lamelových roštů a matrací). Na zakázku Vám můžeme vyrobit i dnes velmi žádané postele s vyšší výškou sedu.

Ložnice vyrábíme z různých materiálů a v různém designu. Nabízíme obrovský výběr dřevěných dýh a atraktivních čalounických materiálů.

V moderních ložnicích řešíme různé druhy osvětlení. Kromě běžného osvětlení jsou zajímavé např. intimní podsvícení postele, nočních stolků nebo čela postele. Velice trendové je také nasvícení závěsů.

Šatny

Zcela nedílnou součástí současného bydlení jsou skryté úložné prostory.

Ve výklencích nebo samostatných místnostech jsme schopni zřídit nepřeberné množství variant úložných prostorů. Pomocí modulárních systémů, drátěnému programu a různých výsuvů a výklopů umíme vytvořit moderní a velice vkusný prostor. Samozřejmostí je výběr z velkého množství dekorů.

Šatní skříně

Šatní skříně jsou samostatně stojící skříně. My za použití moderních materiálů, skel, zrcadel a jiných působivých materiálů vytvoříme skříně, které jsou jedinečné. Variant řešení je nepřeberné množství. Můžeme použít pojezdy se servo motory, můžeme nechat klasické otvírání. Každá skříň je originál a Vy si ji můžete nakonfigurovat zcela podle svých představ.

Vestavěné skříně

Nedovedeme si dnes představit moderní interiér bez vestavěných skříní. Základní charakteristikou vestavěné skříně je, že nemá zadní stěnu (i když ji na přání klienta může mít), to nám umožnuje obestavět v podstatě každý prostor. Dveře mohou být posuvné do strany i klasické. U všech vestavěných skříní používáme hliníkové systémy nejvyšší kvality s doživotní zárukou. Díky drátěným programům a výklopným systémům je možné na přání zákazníka vytvořit nekonečně mnoho variant řešení. 

Inspirovalo Vás něco konkrétního?

Pošlete nám fotografii - vytvoříme Vám kalkulaci.

Více zde »