Desmode - logo

Kvalita

Lidé nám často kladou otázku, jestli jsme architektonická a designová, nebo spíše stolařská a výrobní firma. My jim na to rádi a hrdě odpovídáme, že obojí. Desmode zodpovídá za dodání interiérové zakázky od prvního do posledního kroku. Od architektonických návrhů, přes výrobu, až po výslednou montáž na místě.

Jako zakázková firma nedodáváme žádné prefabrikované výrobky a předem vyrobená řešení. To, co vyrobíme, si zvolíte Vy. Od designu a použitého materiálu, až po výsledek v konkrétním prostoru. Vše přitom vyrábíme s důrazem na špičkovou kvalitu. Nehledáme přehnaná řešení, ale máme zkušenosti a víme, co je nejlepší. Máme své vlastní technologie a výrobní postupy, které po léta zdokonalujeme. Můžeme se také spolehnout na naše ověřené a kvalitní dodavatele. Kontrolujeme vše, co souvisí s procesem tvorby Vašeho bydlení. Nic nenecháváme náhodě. Vybíráme vždy konkrétní materiál a ověřujeme jeho kvalitu. Stejně přistupujeme i k sebemenším detailům, kterými konečný výsledek dotváříme (designové doplňky, koberce, vázy, nádobí).

S důrazem na kvalitu našich řešení souvisí i snaha o co nejvyšší trvanlivost našich výrobků. Proto používáme prvky, jako speciální kování s doživotní zárukou. Na poli integrovaných technologií, ať už jde o kuchyňské nebo jiné systémy, spolupracujeme s mistry v oboru a sledujeme nejnovější trendy. K našim výrobkům poskytujeme současně i plný servis.

Stejně jako při montáži, pro kterou máme vlastní týmy zaměstnanců, se o Vaši kuchyň bude starat ten samý člověk, který ji zaměřil a podílel se na její výrobě. Právě takový přístup Vám zaručuje tu nejvyšší péči. Neprodáváme jen nábytek, prodáváme útulné a krásné bydlení, místo pro Váš život. Za celý proces, který k tomu vede, přitom ručíme od A do Z.

Jsme Desmode - záruka kvality.

Inspirovalo Vás něco konkrétního?

Pošlete nám fotografii - vytvoříme Vám kalkulaci.

Více zde »