Desmode - logo

Moderní kuchyně na míru

Firma Desmode navrhuje, vyrábí a dodává kuchyně již téměř 14 let.

Moderní kuchyně vyrábíme z nejrůznějších materiálů a v řadě designových stylů.

Na základě dodaných podkladů, osobní konzultace a požadavků zákazníka, vypracuje náš architekt a designer různé varianty dispozičního řešení, 3D návrhy a vlastní design kuchyně.

Díky našim mnohaletým zkušenostem s realizací moderních kuchyní garantujeme, že naše návrhy budou nejenom designově atraktivní, ale také vysoce funkční a praktické. Za dokonalost technických detailů ručí náš architekt a technici, kteří spolu na každodenní bázi úzce spolupracují.

Materiálové možnosti kuchyně

Vyrábíme luxusní kuchyně z těch nejkvalitnějších materiálů dostupných na trhu.

Nabízíme mnoho druhů dřevin a domácích i exotických dýh v různých povrchových úpravách. Matné a lesklé laky v řadě odstínů moření a tónování, povrchy voskované přírodními oleji, kartáčované a katrované.

Barevné části stříkáme ve velké škále barevných odstínů. Vybírat můžete mezi úpravou povrchu v pololesku, vysokém lesku, hlubokém vysokém lesku (klavírní lak), matu nebo hlubokém matu.

Máme pro Vás připravenou i širokou nabídku zahraničních lamin. Zalaminované strukturované dýhy a vakuově zadýhované desky MDF s různými hloubkovými reliéfy.

Pracovní desky vyrábíme z žulových i mramorových bloků v mnoha povrchových úpravách. Oblíbené jsou i kompozitní materiály, umělé kameny a kompaktní desky.

Design kuchyně

Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme kuchyně v různých designových stylech na přání zákazníka.

V posledních letech jsou oblíbené zejména realizace ve stylu moderním funkcionalistickém až minimalistickém. Rádi Vám vyrobíme i kuchyně a kompletní interiéry v klasickém rustikálním stylu a velmi populárním americkém stylu.

Náš architekt a designér Vám také může doporučit další bytové dekorace. Záclony, závěsy, lustry a jiné osvětlení, které dotvoří prostor v harmonický celek.

Společně vytvoříme ideální design kuchyně.
 

Trendy v kuchyni

Sledujeme nejnovější kuchyňské trendy na domácím i světovém trhu a snažíme se je uplatňovat u svých výrobků. Ať už jde o návrhy významných architektů a designérů, nebo o nové materiály, povrchové úpravy a technologie.

Takovou velmi žádanou trendy novinkou je dnes bezúchytové otvírání zásuvek spodních skřínek i horních výklopů (mechanické nebo pomocí tichých elektromotorů). K osvícení kuchyní dnes používáme výhradně LED technologie.

Inspirovalo Vás něco konkrétního?

Pošlete nám fotografii - vytvoříme Vám kalkulaci.

Více zde »